RadioNewsLetter - Wydanie 227

Numer wysłany 2005-03-23

Temperatura ciała 38,4C. Kaszel, ból gardła i inne objawy ścinające człowieka z nóg. Cesco ma podobne, acz trochę łagodniejsze objawy. Dawno tak mnie nie dopadło, ale jak widzicie nie daję się tak łatwo. Popijając sok malinowy zebraliśmy co nadeszło, bo redakcyjni koledzy dopisali jak zwykle i zlani aspirynowym potem wydaliśmy RNL:)) Życzymy wszystkim zdrowia oraz wypoczynkowych Świąt.

Muzyczna zakładka

Przypuszczam, że nie jestem jedynym, który czekał na ten szczególny moment – wreszcie zniknął śnieg, zrobiło się zdecydowanie cieplej i przyjemniej na zewnątrz. Po prostu przyszła wiosna, wiosna, ach to ty… Zdecydowanie wyższa temperatura sprawia, że samopoczucie błyskawicznie się poprawia – by osiągnąć tzw. ‚pełnię szczęścia’ przydało by się jeszcze kilka świeżych, przebojowych kawałków.

Radio z telewizją w tle

To już nie te czasy, kiedy radiowiec był tylko głosem w eterze. Dziś, choćby dzięki ‚bigbraderowskim’ kamerom internetowym, umieszczanym niemalże wszędzie – od reżyserki poprzez sekretariat a i pewnie na damskiej toalecie kończąc (w męskiej nie ma nic ciekawego do oglądania) ‚gęby’ radiowe gawiedź zna jak własne. Ale nie tylko dzięki temu. Mowa bowiem będzie o romansach radiowo-telewizyjnych (nie w sensie ‚Pani A z radia spotyka się z Panem B z telewizji’, bynajmniej).