RadioNewsLetter - Wydanie 284

Numer wysłany 2006-07-12

Drodzy czytelnicy, Skoro Holender został trenerem polskiej drużyny piłkarskiej to być może... nadszedł czas, żeby zmienić branżę? Myślę, że mogłabym mu się przydać do różnych "ekspertyz" i tłumaczeń. Chyba powinnam się przewinąć i trochę podlansować w kręgach piłkarskich:)). Mam już nawet kilku sprzyjających fanów! serdecznie pozdrawiam alina PS. W tym tygodniu mamy po raz pierwszy w RNL kompilowaną przez Nielsen Music Control Krajową Listę Airplayów!

Wizytówka: Jacek Grodzki – Radio Zachód

Dziennikarz muzyczny, d.j., prezenter i oprawca 😉

Fan, amator, naturszczyk, ‚Nikifor’. Studiowałem kiedyś w Poznaniu, potem przeniosłem się do rodzinnej Zielonej Góry. Po radiu studenckim zostało tam tylko wspomnienie, więc postanowiłem je wskrzesić. Zawsze jeździłem na koncerty i pewnego dnia usłyszałem, na antenie ‚prawdziwego radia’ pytanie ‚jeśli ktoś był, to może nam opowie’… zadzwoniłem, opowiedziałem i tak oto wkrótce znalazem się w Polskim Radiu Zielona Góra / ‚Radiu Zachód’, któremu jestem wierny do dziś.
Ten koncert to Uriah Heep – wtedy pierwszy raz w Polsce (aż strach przyznać, kiedy to było). Nawet ostatnio się zastanawiałem, czy po starym sentymencie nie zobaczyć ich ponownie po latach, ale gdy się dowiedziałem, że supportuje ich zespół Dziewica, dałem sobie spokój… ludzie, kto wymyśla takie zestawy?