RadioNewsLetter - Wydanie 372

Numer wysłany 2008-07-02

Drodzy czytelnicy, Skoro rozpoczął się sezon wyjazdów to może by zrobić jakieś wakacje redakcji RNL. Wprawdzie Jarosław za chwilę wyjeżdża, Janek gdzieś się zaszył i nie wiem co się dzieje z Konradem, ale tak jakoś ckni się do "nicnierobienia". Oj ckni się... Dobrego tygodnia życzę i serdecznie pozdrawiam alina

24 godziny z życia porankowca: Vito Odrobina, Radio Euro

4:50 – Dzwoni… a właściwie to piszczy. O nie! Tylko nie to. Nie, to nie może być prawda…
A mówiła Mama, Ciocia i Wujek Józek. Znajdź sobie normalną robotę. Bądź kimś. Zajmij się czymś. Ooooo taki dajmy na to hydraulik. Krany zawsze ludziom będą się psuć, a rury i kible zatykać, czyli robota pewna. I od ciebie zależeć będzie kiedy, ochotę będziesz miał wyciora wpakować w sam środek ‚fi’ albo pakułami kran obłożyć. I żaden kmiot nie będzie Ci mówił, czy to z rana ma być, z południa czy z wieczora nawet…
No tak. Mieli rację, ale jakoś z tą ‚pewną robotą’ nie wyszło, a pech chciał, że serial CUDOWNE LATA powstał z mojej perspektywy zdecydowanie za późno.

Music Non Stop: Freemasons vs Kylie

W poprzednim wydaniu napisałem, że Freemasons przygotowują szturm na listy przebojów i okazało się to prawdą. Ich remiks najnowszego singla Kylie The One musi być murowanym hitem.
Do premiery The One jest jeszcze trochę czasu, bo datę wydania singla wyznaczono na 28 lipca, ale w sieci rzecz jasna można już posłuchać dzieła. Jest elektronicznie, tanecznie, a refren – jakżeby inaczej – każdy chwyci w lot.

Młode retro: Annie Lennox – Wonderful

Właśnie sobie uświadomiłem, że 2003 był pięć lat temu i szybko przestałem o tym myśleć, ale przypomniałem sobie w łazience, wtedy goliłem się co 5 dni, teraz co 3 :):)
Nie powinienem pisać o Annie Lennox nic, bo nie potrafię być obiektywny. Mogłaby nagrać mantry, remixować przeboje Modern Talking, a ja i tak bym ją kochał. Nie ma sensu pisać o Sweet Dreams czy Why, bo to killery, pewnie przeżyją Świat. Sięgam zatem po najsmutniejszą płytę Annie, jaka się pojawiła Bare.