RadioNewsLetter - Wydanie 422

Numer wysłany 2009-08-05

Drodzy czytelnicy, Jeszcze dwa festiwale w Sopocie, ogłoszenie tytułów przebojów lata 2009, zakończenie letnich tras koncertowych i wakacyjnych (sms-owych) akcji radiowych. I co potem? Potem ruszą jesienne ramówki.... Ciekawe, czy będziemy mieli o czym pisać, a może nawet... ach.. marzenia:) serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Katarzyna Głuch – Polskie Radio Katowice

Kierownik Agencji Informacyjnej, serwisant, prezenter

Bardzo chciałabym być oryginalna, ale …nie da rady. Jako dziecko biegałam po mieszkaniu z tłuczkiem do ziemniaków zakończonym wstążką i śpiewałam parafrazując nieudolnie piosenkę Abby : ‚…honey honey bum do ściany acha honey honey…’ Potem wcielałam się w role prowadzących różne festiwale muzyczne oprócz Kołobrzegu, bo ten jakoś mnie nie kręcił. Miłością wielką zapałałam do Grzegorza Woźniaka i wtedy postanowiłam, że będę dziennikarką telewizyjną. Kiedyś w radiu usłyszałam o Towarzystwie Przyjaciół Chińskich Ręczników i stwierdziłam, że skoro dziennikarze radiowi mogą wymyślać taaakie cuda, to chyba są fajni? I zaraziłam się radiem.

Głos Niedźwiedzia

Miało być o nowościach płytowych, ale jakoś z nimi słabo. Nie ma Marka Sholteza, Pete’a Murraya, Missy Higgins… Jest Daryl Braithwaite (kiedyś głos grupy Sherbet), jest Kate Ceberano z Markiem Ishamem (Kate właśnie świętuje tutaj 25 lecie na estradzie). Jest nowy Eskimo Joe, ale to już grałem przed wylotem na Antypody. Kupiłem kilka zupełnie mi nieznanych płyt, ale często tak robię. Wytwórnia, producent, ładna okładka, intrygująca nazwa. To często decyduje o zakupie płyty.