RadioNewsLetter - Wydanie 424

Numer wysłany 2009-08-19

Drodzy czytelnicy, Iluż to ekspertów od Madonny wypowiedziało się ostatnio w mediach?! A jak eter radiowy pękał w szwach od Jej piosenek? Zjawisko niebywałe... niebywałe:) serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Agnieszka Ponikiewska – Radio Plus

Prezenter/DJ – jak zwał tak zwał – siedzę, mówię i jest mi z tym dobrze.

Wszystko zaczęło się od marzeń, w których realizację nie wierzyłam. Na szczęście życie potrafi zaskoczyć:). Trochę mu też pomogłam. Jeszcze na studiach, namówiłam koleżankę i poszłyśmy do małego, lokalnego radia – prosząc ładnie i jeszcze ładniej się przy tym uśmiechając… o to czy możemy pomagać – w czymkolwiek. Wszystko po to, żeby tylko zobaczyć ten magiczny radiowy świat z bliska.

Młode retro: Simply Red – Youve Got It

Jako dziecko Neostrady i ostatnio facebooka (przecież wszyscy muszą wiedzieć jaką kanapkę dzisiaj jadłem 🙂 ) w przypływie pewnej nostalgii umieściłem link do piosenki Simply Red You’ve Got It.

Jak to się stało, że Mike i chłopaki nie zmienili brzmienia przez wszystkie lata istnienia. Rozpoznawalny jest nie tylko głos wokalisty, kolor jego włosów ale muzyka. Taka wieczorna, nawet ich taneczne piosenki mają w sobie jakąś mgiełkę.