RadioNewsLetter - Wydanie 434

Numer wysłany 2009-11-04

Drodzy czytelnicy, Miało być wolne w tym tygodniu, bo Cesco na konferencji radiowej w Madrycie, ale czego się teraz nie udaje zrobić dzięki "przenośnemu" internetowi. Wersja skrócona, trochę spontaniczna, ale jest w Waszych skrzynkach. Życzę dobrego tygodnia i serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Agnieszka Lichnerowicz – Radio Tok FM

Jestem reporterką, bo tak wyszło. Niby chciałam tak jak Kapuściński i Hemingway, ale mając lat kilkanaście snułam równolegle wiele planów, a padło właśnie na dziennikarstwo. Do Tok FM też trafiłam przypadkiem i choć myślałam raczej o gazecie, to mnie wciągnęło. I póki co nie chce puścić. Kapuścińskim nie zostałam.

Największe zalety… Sympatyczna, miła, życzliwa… no nie wiem, co by jeszcze dodać. Skromna.

Prawie jak w kinie…

(Kącik nostalgiczny- albumy, filmy, videoklipy)
Ekrany całego świata podbija This Is It. Pierwszy film o Michaelu Jacksonie, na którego ostateczny kształt artysta nie mógł mieć wpływu. Dziś jest jedyny. W historii będzie zapewne jednym z wielu podobnych… Chyba dlatego postanowiłam powrócić do czasów świetności Jacksona. Do filmu, który polskiemu widzowi raczej nie jest znany, bo wyświetlany był wyłącznie w parkach rozrywki firmowanych przez Disneya.