RadioNewsLetter - Wydanie 482

Numer wysłany 2011-01-12

Drodzy czytelnicy, Po tak długiej przerwie leniuchowania rozkręcanie trochę potrwa, ale czy my się z kimś ścigamy? Absolutnie nie, więc spokojnie i ekologicznie przywitaliśmy Nowy Rok i odnawiamy stare znajomości. Ten rok ma taki być. Więcej czasu chcemy poświęcić dla przyjaciół i znajomych. Dziękujemy za wszystkie życzenia, także te dotyczące zorganizowania "czegoś" dla radia, których było wyjątkowo sporo. Pomyślimy i o tym, ale potrzebujemy motywacji:) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Musującym winem z Toskanii wznoszę toast za Wasze zdrowie i pomyślność naszej branży. serdecznie pozdrawiam alina

Głos Niedźwiedzia

Z deszczu pod rynnę. Tutaj w Australii media mówią tylko o jednym. Powódź w Queensland. Raczej nawet potop. Takiej wody nie było tutaj od 1974 roku. Są miejsca, w których w Australii nie padało od ponad 100 lat. Widać wszystko się zmienia. Także klimat na świecie. Kiedy patrzę na zalane tereny, przypomina mi to obrazy z naszych zeszłorocznych powodzi. Tyle, że tutaj są one jeszcze bardziej przerażające, bo zalało teren wielkości Polski.

Poprawiony Idol

Za tydzień startuje nowa edycja amerykańskiego Idola, rozmiękczona, bezzębna i politycznie słuszna. Juror z jajami, Brytyjczyk Simon Cowell zwinął żagle, a jego miejsce za sterami zajęli frontman grupy Aerosmith Steven Tyler i wokalistka Jenifer Lopez. Misją nowego wydania, jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych w USA, będzie popieranie, zachęcanie i wspomaganie nowych talentów. Już nie usłyszymy Cowella i jego pięknych wstawek typu: ‚kompletne beztalencie, dno, beznadzieja, człowieku, co ty tutaj robisz? czy to głos czy żabi skrzek? następny!’.