RadioNewsLetter - Wydanie 488

Numer wysłany 2011-02-24

Drodzy czytelnicy, W nowozelandzkiej stacji FM Rock słuchacze mogą wygrać Ukrainkę... Oczywiście wybraną z katalogu kandydatek na żonę. Pięciu słuchaczy będzie walczyć w finale o wyjazd na Ukrainę i poznanie swojej wybranki. Wygranie konkursu "Win a Wife" nie oznacza, że zwycięzca musi się ożenić, ale taką szansę otrzymuje jak na tacy. Nie wszystkim pomysł się podoba, ale z kontrowersyjnymi projektami zawsze jest mały ambaras:) serdecznie pozdrawiam alina

Świat według njusmru…

Bloger blogera blogiem po sieci teraz goni. Wszystko to spóźnione o kilka lat, ale w Polsce trzeba wspierać leczenie z internetowych ułomności, bo nie wszyscy do sieci dorośli. Pytanie tylko czy każdego? Po co znowu ubierać Jarosława Kaczyńskiego w różowy garnitur i lakierki z białymi sznurówkami? Ostatni raz był tak niewiarygodny w kampanii prezydenckiej kiedy grał pokój. Oscara nie było, więc po co ryzykować teraz z rolą internauty?

Soundtrckr czyli po co komu Pandora

Walka koncernów muzycznych z serwisami internetowymi nadającymi muzykę to – na szczęście! – walka z wiatrakami. O Pandorze słyszał każdy, niektórzy zdążyli nawet założyć tam konto. Innym udało się załapać na Spotify. Dla pozostałych mam Soundtrckr, na który trafiłam wprawdzie za pośrednictwem Apple’owego AppStore, ale jest również dostępny zwyczajnie w internecie, pod adresem www.soundtrckr.com i w wersjach na Windows Phone 7 i Nokię.