RadioNewsLetter - Wydanie 597

Numer wysłany 2013-10-24

Drodzy czytelnicy, Chciałam napisać coś optymistycznego i jakoś nic mi do głowy nie przychodzi. No może tylko to, że jedna z naszych koleżanek radiowych schudła 10 kg :) Każdemu możemy podać jakiś przepis, ale najlepszy chyba jest ten, który pochodzi z reklamy nisko tłuszczowego sera Maaslander "co nie weszło, nie musi zejść". serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Aleksandra Piechowska – Radio Plus

Szef programu lokalnego Radia Plus Zielona Góra.
Początki pracy z muzyką i mikrofonem sięgają czasów, kiedy byłam DJ’ką w największej zielonogórskiej „knajpie”. Wtedy próbowano zwerbować mnie do lokalnej stacji radiowej, ale byłam dzielna i skutecznie się przed tym broniłam. W końcu zdecydowałam się na Akademickie Radio Index, bo było blisko mojego wydziału i zamiast programować w laboratoriach procesory, przesiadywałam w studiu przy mikrofonie.

Świat według njusrumu…

Mogę nie lubić Antoniego Macierewicza, ale do niego nie strzelę. Oburza mnie zidiocenie bulwarowych redaktorów Janeckiego i Warzechy, kiedy bredzą o „Kubusiu męczenniku”, ale ich nie spałuję. Nie rozumiem obojętności profesora Godzica, który sugeruje, że celebryci sami się proszą, ale go nie opluję. Macie prawo nienawidzić Kuby Wojewódzkiego, ale nie wolno wam go dotknąć. Chyba, że wciąż jesteście jaskiniowcami.