Wigilia RNL z Małgosią Kościelniak

Tegoroczną Wigilię RNL spędzam z Małgosią Kościelniak. To ona, przeprowadzką do Chojnic i przyjęciem propozycji objęcia funkcji redaktor naczelnej Radia Weekend sprawiła, że u wielu naszych czytelników rozbudziła się tęsknota typu ‘a może by tak rzucić wszystko i wyjechać do…’. Od naszej ostatniej rozmowy minęło pół roku i podczas naszego spotkania zobaczymy, czy po tych kilku miesiącach w nowym miejscu pracy i innym otoczeniu Małgosia jest wciąż optymistyczna i duchowo uśmiechnięta. I jak sobie radzi z daleka od swoich przyjaciół i bliskich znajomych oraz czy odczuwa tęsknotę do śpiewania...
W czasie naszej wigilijnej rozmowy poruszymy także tematy kulinarne, bo tym razem gospodarzem spotkania jest Małgosia, a ja tylko przyniosłam świetnie przyrządzone prawdziwki w śmietanie, które sama uzbierałam oraz białe wino nowozelandzkie. W tle naszej rozmowy będą rozbrzmiewały świąteczne piosenki nagrane przez Małgosię. Zapraszamy.

Aby w pełni korzystać z serwisu Radionewsletter.pl musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta w serwisie wypełnij formularz rejestracyjny.

Zaloguj się
   

Komentarze