Piotr Jaroszewski wraca do Agory

W styczniu 2015 do zespołu Grupy Radiowej Agory dołączył Piotr Jaroszewski, który został pełnomocnikiem zarządu GRA ds. projektów specjalnych. To nowe stanowisko w strukturze GRA.

Aby w pełni korzystać z serwisu Radionewsletter.pl musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta w serwisie wypełnij formularz rejestracyjny.

Zaloguj się