Odjechana Dominika Sygiet
Dominika Sygiet dołączyła do zespołu Antyradia. Razem z Włodzimierzem Zientarskim będzie prowadzić program „Odjechani”, emitowany od poniedziałku do piątku między 15.00 a 17.00.
Dominika Sygiet dołączyła do zespołu Antyradia. Razem z Włodzimierzem Zientarskim będzie prowadzić program „Odjechani”, emitowany od poniedziałku do piątku między 15.00 a 17.00.