Odjechana Dominika Sygiet

Dominika Sygiet dołączyła do zespołu Antyradia. Razem z Włodzimierzem Zientarskim będzie prowadzić program „Odjechani”, emitowany od poniedziałku do piątku między 15.00 a 17.00.

Aby w pełni korzystać z serwisu Radionewsletter.pl musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta w serwisie wypełnij formularz rejestracyjny.

Zaloguj się