Beata Kozidrak dołącza do zespołu Radia Złote Przeboje

Od 4 maja na antenie Radia Złote Przeboje gościć będzie gwiazda polskiej sceny muzycznej – Beata Kozidrak. Działania antenowe wspiera kampania reklamowa, która ruszyła 1 maja.

Aby w pełni korzystać z serwisu Radionewsletter.pl musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta w serwisie wypełnij formularz rejestracyjny.

Zaloguj się