Bon ton w RNL

Mogę się założyć, że znacie tę grafikę, którą załączam do niniejszego... felietonu? Chyba tak to trzeba nazwać. To grafika, którą stworzył Henri de Toulouse-Lautrec. Przyznam z pewnym wstydem, że nigdy nie zwróciłam uwagi na napis, który ją zdobi. Do niedawna.

Aby w pełni korzystać z serwisu Radionewsletter.pl musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta w serwisie wypełnij formularz rejestracyjny.

Zaloguj się