TOK FM z kolejnymi nowościami w weekendowej ramówce

W nadchodzący weekend, 16 i 17 maja, na antenie Radia TOK FM pojawią się dwie nowe audycje: program o zdrowiu „Żyjmy dłużej” oraz „Globalne popołudnie” – cykl rozmów poświęconych wydarzeniom dziejącym się poza Europą.

Aby w pełni korzystać z serwisu Radionewsletter.pl musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta w serwisie wypełnij formularz rejestracyjny.

Zaloguj się