Głos Niedźwiedzia

Od czwartku do czwartku nie było mnie w radiu. Dziś Słuchacz zapytał, jak się czuję z tym, że byłem na wagarach? No cóż… będę na nich latem coraz częściej. Bo lubię… Miłków, Jakuszyce, Szklarska Poręba, Śnieżka, Samotnia, Orle, Izera, Chatka Górzystów, Przesieka. Było intensywnie, ale jeszcze daję radę! Tydzień bez telewizji, tydzień z muzyką ulubioną. Cudownie… Zdjęcia pojawią się oczywiście na blogu.
