Pożegnania: Tomasz "Atom" Achtelik
Mikrofon milczy, gdy odchodzi człowiek radia. Cisza po Tomku Achteliku - prezenterze, DJ-u, reporterze, człowieku nieuleczalnie zakochanym w radiu - jest ciszą szczególną. Taką, której się nie zagłusza następnym programem. Tomek odszedł 19 maja 2026 roku. W dzisiejszym RLN Jego wizytówka, którą przygotował dla nas dziesięć lat temu. Żegnaj Tomku!
