Music news Głosik Niedźwiedzia RNL 188 | 18 maja 2004 Mam kilka takich miejsc, gdzie czuje się, jak w domu, jak ryba w wodzie, jak niedźwiedź w lesie, jak... no nie wiem, co więcej. To Szklarska Poreba, Jakuszyce, Chicago, Melbourne & Sydney i to wreszcie Porto na Korsyce.
Music news Głos Niedźwiedzia RNL 187 | 11 maja 2004 Dziękuję za wyrazy miłości, poparcia, sympatii... To po mojej deklaracji sprzed 2 tygodni. Tych, którzy zapomnieli o co chodzi, odsyłam do archiwum (RNL186).
Music news Głos Niedźwiedzia RNL 186 | 27 kwietnia 2004 Kiedyś broniłem się przed graniem disco polo. Teraz rękami i nogami bronię się przed graniem polskiego rapu i hiphopu. Nie mogę... Nie trawię... Nie daję rady! Dla mnie to jest niestety oszukaństwo. Na pewno nie wszystko.
Music news Głos Niedźwiedzia RNL 185 | 20 kwietnia 2004 A nie pisałem? Święta, święta i ... już po! Byłem w Szadku na obiadku. Po drodze słuchałem w samochodzie radia... Kolegów po fachu. Nie będę pisał jak było, bo Pani Alinka prosi, żeby nie pisać źle o radiu,
Głos Niedźwiedzia Głos Niedźwiedzia RNL 184 | 6 kwietnia 2004 Jak ja nie lubię świąt! Chyba z tego wyrosłem. Zawracanie głowy z tym sprzątaniem, zakupami, biesiadowaniem... W niedzielę po południu koniecznie rodzinny spacer, żeby spalić kalorie. A w poniedziałek śmigus-dyngus. Już od dawna bez tradycji,
Music news Głos Niedźwiedzia RNL 183 | 30 marca 2004 Tak mi się nagle zdarzył 'dzień sentymentalny'. Wyszła nowa płyta grupy TSA Proceder. Marek Piekarczyk i Stefan Machel przyszli do mnie do radia, żeby porozmawiać o wydawnictwie.
Głos Niedźwiedzia Głos Niedźwiedzia RNL 182 | 23 marca 2004 Obudzę się później niż zwykle, czyli kwadrans po 6. Może nawet wpół do siódmej. A co mi tam. Po 7 dostawa kwiatów, tak już od 10 lat. 'JednaTakaJola'. No chyba, że zapomniała mnie już! Wziąłem sobie dzień wolnego w pracy.
Głos Niedźwiedzia Głos Niedźwiedzia RNL 017 | 31 lipca 2000 Co ja bym robił, gdyby nie było radia? Pamiętam czasy, gdy całą rodziną zasiadaliśmy w niedzielę po południu wokół radioodbiornika. Było słuchowisko. Było święto! Niektóre z tamtych audycji pamiętam do dziś, choć minęło ... 30 lat.
Głos Niedźwiedzia Głos Niedźwiedzia RNL 019 | 14 sierpnia 2000 I WANT MY MTV!!! a nie taką telewizję, jaka tam teraz leci, please! Wszystko było OK i komu to przeszkadzało? Telewizor jest moim milczącym przyjacielem, magicznym okiem, które świeci cały czas, gdy jestem w domu.
Głos Niedźwiedzia Głos Niedźwiedzia RNL 016 | 24 lipca 2000 Kilka tygodni temu Alina poprosiła mnie o tytuły "przebojów", które nigdy się nimi nie stały. Takie dobre, radiowe piosenki, których nigdy nie wydano na singlach. Żaden problem, pomyślałem ... gram takich wiele, szczególnie w piątkowej Tonacji Trójki.