A może rzucić wszystko i zamieszkać na barce? Piotr Metz: to nie jest wcale takie tanie
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,28445962,kryzys-mieszkaniowy-to-moze-mieszkanie-na-barce-na-wisle-tak.html?_ga=2.101786178.230304.1651682606-967649595.1580042303#S.W-K.C-B.5-L.1.maly
