Kinga Dyndowicz | Czarnobyl jest historią o istnieniach, które można było ocalić, gdyby nie bezduszność i hipokryzja radzieckich decydentów na wszystkich szczeblach hierarchii politycznej. DJCinek 20 maja 2019 | Prawie jak w kinie: widmo Czarnobyla Podobne artykuły