Kinga Dyndowicz | Czarnobyl jest historią o istnieniach, które można było ocalić, gdyby nie bezduszność i hipokryzja radzieckich decydentów na wszystkich szczeblach hierarchii politycznej.

Prawie jak w kinie: widmo Czarnobyla