Kuba Wątły | Na obecnym etapie projekt medium niezależnego od koncesjodawcy, biznesu i polityków, a takim jest pierwsze w Polsce medium obywatelskie czyli Halo.Radio, jest dla wszystkich elit jednoznacznym zagrożeniem. Cesco van Gool 29 listopada 2019 | 'Nie chcę rozmawiać z politykami…!' - deklaruje Kuba Wątły z Halo.Radio Podobne artykuły