Artykuły z sekcji Temat tygodnia

Covid-19 & Radio – „Dzięki, że jesteście!”

Nikt nie był na to przygotowany. Jak zatem radzą sobie stacje radiowe w zupełnie nowej sytuacji, gdy pracownicy muszą przestrzegać zasad bezpieczeństwa, gdy trzeba zachować dystans i ograniczyć kontakty do minimum.
Odpowiadają: Marcin Marzec, Akademickie Radio Centrum Lublin; Andrzej Matuszyński, Eurozet; Adam Fijałkowski, Grupa Radiowa Agory; Arek Wojciechowski, Radio Elka oraz Łukasz Suda, Radio Kolor.

Dzień z życia managera: Marek Muszyński - Nasze Radio

No tak, ciężko pisać na bieżąco co się robi, ale spróbuje :)
7.15 Pobudka. Trzeba odwieźć córkę do szkoły - tato dzisiaj nowa piosenka Billie Eilish 'No Time To Die' - wie już o tym o 7.15 - nie z radia, tylko z telefonu (a może bezpośrednio od Billie?? kto to wie). Posłuchała już parę dni temu, gdy pojawił się fragment tego nagrania w sieci, który też odsłuchała - wyprzeda mnie :)

Brudny HR część 2 - o zarządzaniu w polskich mediach

„Tomasz Machała odwołany z funkcji redaktora naczelnego Wirtualnej Polski, szefowa HR rezygnuje”. Ten news obiegł branżę dokładnie w dniu, gdy ukazał się ostatni numer RNL (843) z moim tekstem o haerze w mediach. O ile odsunięcie, a ściślej rzecz ujmując, przesunięcie poziome Machały środowiska raczej specjalnie nie zdziwiło, o tyle rezygnacja Dyrektor HR-u nieco skonfudowała. Dlaczego?