Od czwartku ubiegłego tygodnia we Wrocławiu nadawały dwa Radia Aplauz. Jedno z długoletnim stażem, drugie właśnie otrzymało pozwolenie na lokalizacje. Może nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że obie stacje nadawały przez kilka dni na tej samej częstotliwości 95,1 FM.