RadioNewsLetter - Wydanie 200

Numer wysłany 2004-08-17

Chciałabym tylko miło podkreślić, że portal RNL jest już szeroko dostępny, ale oficjalne otwarcie będzie miało miejsce podczas konferencji radiowej w październiku. Cały ten okres, czyli od RNL 197 do momentu wzniesienia kieliszka wina musującego owianego słońcem wykorzystujemy do obserwacji przydatności opcji i rozwiązań na stronach. Wszelkie słuszne i praktyczne sugestie będą zawsze dobrze widziane. PS. Czy wiedzieliście o tym, że na otwarciu Olimpiady w Atenach podkład dla defilujących sportowców z całego świata grał DJ Tiesto? Z Holandii, oczywiście!

This Brewski is (not) for youski!

Amerykański producent cieczy określanej tu mianem piwa, Miller Beer, postanowił uczcić 50 rocznice Rock and Rolla wydając serie puszek z wizerunkami gwiazd tegoż gatunki muzyki. Żeby było prościej, na puszkach umieszczono kopie okładek magazynu 'Rolling Stone' z różnych lat. W sumie osiem sztuk. Mamy tu wizerunki takich gigantów rocka jak Elvis Presley (który raczej wolał prochy od piwa), dużych ilościach).

O czym ta melodia? We Are The World - Various Artists

Olimpiada, mimo że oficjalne jej otwarcie miało miejsce zaledwie w piątek, rozkręciła się już na dobre i zdążyła zmienić tryb życia osób na nią podatnych. Czyli na przykład mój. Ponieważ część konkurencji rozgrywanych jest bladym świtem - dla człowieka, którego normalny dzień pracy kończy się o 2 w nocy, 10 rano to wciąż blady świt - zaraz po obudzeniu wlokę się do komputera i sprawdzam, co sportowcy zdziałali,