RadioNewsLetter - Wydanie 205

Numer wysłany 2004-09-22

Za cztery tygodnie, o tej porze będziemy po pierwszym dniu konferencji. Już się cieszę na spotkanie z Wami! Nasza redakcja będzie w komplecie, jeżeli tylko dojedzie Wojtek z Waszyngtonu i Pan Janek Chojnacki nie zapomni, że konferencja zaczyna się we wtorek, a nie w środę. Wkrótce kolejny RCP Flash 2004. Przeczytajcie go dokładnie, bo tematy mogą się czasami wydawać odległe, ale to co robicie stanie się wkrótce kontentem w szerszym pojęciu. I mówi Wam to multimedialna blondynka!

Kto potrzebuje DAB?

Nie, nie, to nie będzie techniczna opowieść. Będzie natomiast o interakcji ze słuchaczem, budowaniem społeczności 'klubowej' i sprzedaży reklam. Jaki ma to związek z DABem? Będziesz musiał przeczytać dalszy ciąg tej opowieści, aby się o tym dowiedzieć. A jeśli chcesz usłyszeć konkretne przykłady i jesteś jeszcze zainteresowany 'bits and sample rates' sprawdź ten artykuł. Da ci on techniczne podstawy do mojej konkluzji, która brzmi...

Świat według njusrumu...

Poker w nowej TVP trwa w najlepsze. Ponieważ - dzięki sprawnym listonoszom - coraz więcej z nas płaci za tę zabawę, zapraszam, chodźmy do wesołego wieżowca przy Woronicza. Pokibicujmy pokerzystom. Do tej gry - inaczej niż do tanga - potrzeba czasem nawet pięciorga. I rzeczywiście, gabinecik prezesa, na środku duży machoniowy stół zajęty z każdej strony, ciemne marynarki graczy zwisają z oparć foteli, ktoś odchrząknął, podniósł się i zaczyna tasować talię 32 kart.

Nowe radio sportowe iGol FM

25-go września rusza internetowe radio poświęcone w całości piłce nożnej. iGol FM, bo tak nazywać będzie się rozgłośnia, to pierwsze w Polsce tego typu przedsięwzięcie, kierowane do rodzimych kibiców futbolu na całym świecie. Początkowo, przez blisko 10 godzin dziennie, redakcja będzie nadawała audycje poświęcone piłce nożnej, nie zabraknie również cyklicznych aktualności, podsumowań dnia/tygodnia, czy w końcu - relacji na żywo z meczów piłkarskich.