RadioNewsLetter - Wydanie 208

Numer wysłany 2004-10-13

Gdy przeczytałam, że Pani Jolanta Pieńkowska została szefową Twojego Stylu to pomyślałam, że przed każdym z nas jest jeszcze szansa na rozpoczęcie nowego życia. Nawet w zupełnie innej dziedzinie niż obracamy się obecnie. Wprawdzie nasze szanse, osób nieznanych w mediach są słabsze, ale one na rynku są! Trzeba w to wierzyć. Wkrótce więcej na ten temat na łamach RNL! Za tydzień nie ukaże się nowy numer RNL, ale będziemy uzupełniali "stronę główną" w najnowsze wiadomości. Tym z czytelników, którzy przyjadą na konferencje do Warszawy życzę szczęśliwej podróży. A wszystkim miłego surfowania w portalu RNL.

Ciężkie czasy ......

... powiedział żołnierz radziecki zdejmując zegar z wieży. Ano ciężkie, zwłaszcza dla George’a Busha, który usiłuje wciąż nas przekonać, że brzydki Saddam Husein miał broń masowego rażenia i konszachty z Osama Bin Ladenem. A tu dzień za dniem różne komisje i różni eksperci udowadniają, że Saddam z broni masowego rażenia posiadał jedynie wodę po goleniu 'Pabieda', a Osame olewał (także wodą), bo wolał Stalina.

O czym ta melodia : Everyday - Dave Matthew Band

Co to człowiek potrafi zrobić, jak ma tekst do napisania! Dzień zacząłem od zmywania sterty garów, których przez ostatnie cztery dni nikt tknąć nie chciał. Potem wyprowadziłem psa na spacer. Dłuuugi spacer. Został mi jeszcze telefon do przyjaciela. Nie pomógł – tekst się sam nie napisał. To ja dzisiaj pójdę pod prąd i o rzeczach miłych. Spotkały mnie w zeszłym tygodniu dwie miłe rzeczy.

Kurz notiert

'Które z 10-ciu ulubionych płyt kompaktowych wziąłbyś ze sobą na bezludną wyspę?'

Pytanie to, które każdemu z nas wyciska pot na czole należeć będzie juz wkrótce do przeszłości. Toczy się gorąca dyskusja czy 'kompakty' już umarły i czy faktycznie mp3 jest w stanie zmienić przyzwyczajenia słuchaczy. Okazuje się, że przeciętny Niemiec posiada w swojej kolekcji płyt około 10.000!!! utworów (legalnie zakupionych).