RadioNewsLetter - Wydanie 221

Numer wysłany 2005-02-09

Dawno tego nie pisałam, ale RNL 221 jest dosyć tłuściutki. W tym numerze prezentujemy nową rubrykę "Wizytówka", która pozwoli nam poznać więcej osób z naszej branży. Jestem ciekawa, czy Wam się spodoba. Wyjątkowa bogata rubryka "On the move" i obiecany wywiad z Tomkiem Arabskim. I oczywiście nasi stali współpracownicy, którym co tydzień nie daje spokoju i "gnębię" o teksty. Jest co poczytać! Miłej lektury!

Wizytówka: Robert Konatowicz - RMF FM i RMF Classic

Funkcja: oddany pracownik

W RMF FM prowadzę pasmo 12-15 (pon.- piątek) i program typu dedication – 'wasza muzyka', od 15-19 sobota. Do tego dochodzą różne zdarzenia typu 'events'.

W RMF Classic zajmuję się wieloma rzeczami związanymi z doborem muzyki, czasem wywiadami, projektami specjalnymi, a wśród nich jest cykl 'Perły muzyki dawnej' (szczegóły na www.rmfclassic.pl), na antenie pn.- pt. godz. 20.00.

Świat według njusrumu...

Dziadku, a co to jest tecka? - pyta Jaś po wieczornych wiadomościach. - Widzisz wnusiu, teczka to taka tekturowa kieszonka, do której wkłada się różne kartki. - I zdjeńcia? - Zdjęcia też. A babcia to trzymała w teczkach nawet stare rachunki i listy miłosne ode mnie. - Porachunki? - Nie porachunki, kochanie, tylko różne kwity z gazowni albo elektrowni. - A Ksysiek mi mówił, ze jego tata z wujkiem jak sie upili w niedziele to ksyceli, ze jak siem takom teckę otfozy to strasnie śmierdzi.