RadioNewsLetter - Wydanie 244

Numer wysłany 2005-08-09

Abrakadabra i oto z powrotem pojawiły się zdjęcia w RNL. Cieszę się, że wróciły, bo lubię Was "odkrywać" (dziewczyny, popatrzcie na Radzika w Wizytówce). Mówiąc o obrazkach! Chociaż DVB-H jest głównie dla tych, co pokazują obrazki to Cesco wziął udział w testowej transmisji audio przez DVB-H. Czysta "poezja" i być może wygląda jak technologiczna bajka, ale pamiętamy, że jako radio szukamy dla siebie miejsca tam, gdzie inni przecierają cyfrowe szlaki. Miłej lektury!

Wizytówka: Hubert Radzikowski - Radio Kolor

DJ w paśmie 10-13.
Pierwsze słowa w eterze w Radiu As Inowrocław w roku 1997, a później to już poszło... Radio El Bydgoszcz (dzisiaj Eska), Radio Elita Bydgoszcz 92,1 UKF (tak wtedy mówiłem zgodnie z rozporządzeniem 😉 Złote Przeboje, Radio Eska Bydgoszcz, Radio Eska Warszawa i wreszcie Radio Kolor.

Największe zalety: Od cholery ;), ale wymienię pierwsze z brzegu: wyluzowany, piękny, mądry i ogóle bogaty ;)))))))))) No co? Dorabiam sobie, więc i kapitał gromadzę ;).

Świat według njusrumu...

Już od wtorku byłem zły na Środę i jej psiapsiółki z NKOPF. Narodowy Komitet Obrony Przed Facetami to efemeryda, która zjawia się kiedy feministkopodobne Polki są pozbawione wszelkiej uwagi. Nie lubię głupiego gadania, tym bardziej kiedy bzdury plecie kobieta filozof. Filozofka, znaczy. Wymagam od takich ludzi, co najmniej rozsądku, a tu proszę, czytam w gazecie o parytecie. Panie sobie wymyśliły, z braku plotek pewnie i niziutkiej samooceny, że ich koleżanek w polityce musi być więcej. O ile? -

Dobre na antenę!

++++ Brytyjski magazyn 'Uncut' opublikował 'listę utworów, które zmieniły świat'. Wielcy, znani i opiniotwórczy mogli głosować na filmy, programy telewizyjne i piosenki. Triumfowała Like a Rolling Stone Boba Dylana, na dalszych miejscach znalazły się: Heartbreak Hotel Elvisa Presley'a, She Loves You The Beatles i Satisfaction The Rolling Stones. Pierwszą piątkę zamknął film Stanleya Kubricka, Mechaniczna pomarańcza.