RadioNewsLetter - Wydanie 270

Numer wysłany 2006-03-22

Drodzy czytelnicy, Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam? Czy w internecie będzie pokazana gala, podczas której wręczone zostaną statuetki Fryderyków, czy też tylko ktoś odczyta listę zwycięzców? Bo jeżeli będzie to wirtualna gala to wcale nie jest to taki zły pomysł. Holenderskie nagrody muzyczne Edisony wręczono w tym roku w małym klubie w Amsterdamie, a bezpośrednią transmisję z tych uroczystości można było obejrzeć tylko na jednym z portali. Gdyby tak jeszcze któryś z operatorów mobilnych nadał Fryderyki bezpośrednio w komórkach to byłby jak nic temat nawet do Billboardu :)) serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Michał Żołądkowski - Radio Wawa

Obecnie jestem szefem muzycznym i szefem DJ-ów. Oprócz wszystkich spraw związanych z planowaniem muzyki, kontaktami z wytwórniami fonograficznymi, odsłuchiwaniem setek singli i dziesiątek płyt, badaniami muzycznymi, wyszukiwaniem nieco zapomnianych polskich piosenek, zajmuję się również: planowaniem sponsoringów na antenie, nadzorem nad pracą studia produkcyjnego, kreatywną pomocą DP oraz masą mniej lub bardziej zajmujących rzeczy.

Moja przygoda z Radiem Wawa rozpoczęła się w 1994 roku. Jako dwudziestolatek po przejściu castingu dostałem pracę w sklepie płytowym Radia Wawa czyli w Salonie Pod Gitarą. Pół roku później nie byłem już subiektem. Zostałem realizatorem dźwięku, oraz asystentem programu (nagrywałem relacje reporterów, przygotowywałem prognozę pogody itd.).