RadioNewsLetter - Wydanie 274

Numer wysłany 2006-04-19

Drodzy czytelnicy, Tak się nagadałam z Adamem Fijałkowskim, że pisać już nie mam siły. Polecam tę rozmowę, bo sporo tam informacji. życzę dobrej lektury i serdecznie pozdrawiam alina

Świat według njusrumu...

Chcę wymienić drzwi wejściowe do domu. To nie jest żadna przenośnia, przynajmniej nie miała być. Zwyczajnie chcę zamienić płytę pilśniową na ocynkowaną, zgrabnie oklejoną blachę. Plus zamek, oczywiście, bo jak przyjdą kiedyś nad ranem wytarmosić za te marne polityczne docinki, będę się bronił. Słyszę od handlarzy drzwiami, że najwięcej ciepła ucieka dołem i najwięcej hałasu wdziera się również przez próg, dlatego poprosiłem o deskę najskuteczniej mordującą wszelkie odgłosy.

Dobre na antenę!

++++ Widzowie VH1 zdecydowali o najpopularniejszych fragmentach tekstów piosenek w historii muzyki rozrywkowej. Zwyciężył fragment One U2 (One life, with each other, sisters, brothers), dalej znalazły się fragmenty z The Smiths How Soon Is Now? (So you go, and you stand on your own, and you leave on your own, and you go home, and you cry, and you want to die) i Nirvany Smells Like Teen Spirit (I feel stupid and contagious, here we are now, entertain us).