RadioNewsLetter - Wydanie 299

Numer wysłany 2006-11-14


Drodzy czytelnicy

Za tydzień 300. wydanie, a ja mam przyjemność przedstawić Wam debiutanta na łamach RNL. Jacek Kapela, z CR Media Consulting będzie nam, co jakiś czas, przybliżał "handlowe" strony branży radiowej.

Zapraszam do lektury i życzę pogodnego tygodnia.

serdecznie pozdrawiam

alina

Wizytówka: Kamila Ceran - Radio Zet

Szef Informacji

Od zawsze w Radiu Zet. Po drodze miałam z Piotrem Milewskim mniej więcej roczny epizod współpracy z radiem japońskim, którego nazwy niestety nie pamiętam. Audycja nazywała się 'Across the View' i występowaliśmy w niej jako europejskie ciekawostki. A w Radiu Zet najpierw byłam depeszowcem (pierwszym z pierwszego oficjalnego naboru, do tej pory jestem dumna z wygranej w tym konkursie), potem korespondentem zagranicznym we Francji, potem znowu depeszowcem i od 2001 szefem informacji.

Świat według njusrumu...

Mówi się: nieobecni nie mają racji. Głupie stwierdzenie. Nieobecni często mają dystans, którego brakuje obecnym, dlatego powinni być wysłuchani. Profesor Marek Safjan w rozmowie z Gazetą Wyborczą stanowczo ostrzega: 'zabraniam mówienia: IV Rzeczpospolita. To jest nieuprawniona nazwa'. Ex 'mędrzec' Trybunału Konstytucyjnego zawsze ostatnio stał w opozycji do braci, choć znają się dobrze ze studiów. Szkoda, że tak daleko padają wykształcone jabłka od uczelnianej jabłoni.