RadioNewsLetter - Wydanie 309

Numer wysłany 2007-02-15

Drodzy czytelnicy, Ponownie podróżowaliśmy i stąd ten jeden dzień opóźnienia w wydaniu RNL. Na pytania napływające do redakcji typu "kurde, gdzie jest ta gazetka" odpowiadam - no tutaj, panie i panowie:) serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Robert Pegaz Zawieja, Eska Rock

DJ, szef muzyczny sieci Eska Rock

Wprowadzając się do akademika, zauważyłem ogłoszenie: 'studenckie radio szuka współpracowników, przyjdź - może usiądziesz za sitkiem, a może będziesz parzył kawę'. Kawy nie lubię i nie umiem parzyć, więc od razu usiadłem za sitkiem. To były dawne dzieje, kiedy istniał jeszcze podział na prezenterów i realizatorów. Byłem tym pierwszym, ale na szczęście zacząłem od programów autorskich. Pełniłem też funkcję 'oprawcy muzycznego'.

Świat według njusrumu...

Zakochałem się. Jest dość wysoką blondynką, mocno zbudowaną, chód ma zdecydowany, krok zamaszysty, skóra twarzy nieco pofałdowana. Znaki szczególne to: rozbiegany wzrok, piskliwy głos, długie zbieranie myśli. Księżniczkę Annę znałem od kilkunastu miesięcy ale dopiero niedawno zwróciła moją uwagę. We współczesnym świecie gradacja uczuć jest wprawdzie mocno rozchwiana, ale nie mam wątpliwości – tak, to miłość.