RadioNewsLetter - Wydanie 320

Numer wysłany 2007-05-16

Drodzy czytelnicy, Jak mi w piątek strzeliło w krzyżu to do dzisiaj nie mogę zrobić kołyski? Nie wiecie, co to jest kołyska? Przez Googla nie znajdziecie, ale jakby komuś strzeliło proszę o kontakt:) Zapraszam do lektury RNL! serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Witold Odrobina - Antyradio

Prowadzący programy (Antyradiomachina), także Antylista (w razie roszad personalnych), dziennikarz-reporter.

Dawno, dawno temu, za górami za lasami czyli w Krakowie zacząłem raczkować w Radiu Kraków Małopolska. Tam, prawie 15 lat temu, wszystko się zaczęło, choć droga wcale nie była taka oczywista, bo po krótkim okresie (pierwsze prace reporterskie i udział w jednym z programów satyrycznych, którego nazwy nie pomnę) odszedłem do zupełnie innych zajęć. Po jakimś czasie, wprost z otwarcia centrum sztuki japońskiej Mangha trafiłem do RMF FM i tak już zostało i to na całe 13 lat!

Świat według njusrumu...

Oburzające są te ciągłe ataki na premiera. Że kpi sobie z prawa, że się sędziom podporządkować nie daje, że wymazuje jeden autorytet za drugim, że w jednej chwili z bohatera robi zdrajcę. Z trudem, niestety, przebijają się głosy rozsądku, że szef rządu powinien być noszony na rękach za to, że się kulom Trybunału nie kłania. Że jako pierwszy (choć nie jedyny) potrafi zakrzyknąć: nie będzie Stępień pluł mi w twarz!