RadioNewsLetter - Wydanie 329

Numer wysłany 2007-08-01

Drodzy czytelnicy, My tu gadu gadu, a prawie wszystkim czytelnikom wygasłby właśnie dostęp do portalu. Dawno nie aktualizowaliśmy Waszych danych i doszłoby do daremnego, zbiorowego pukania do wirtualnej bramy RNL. Chyba trzeba będzie coś z tym fantem zrobić i Was na nowo zweryfikować:). Przygotujemy odpowiednie formularze, zrobimy kartotekę i posprawdzamy, kto się cichaczem przeniósł do innej stacji nie informując o tym redakcji ;-) serdecznie pozdrawiam alina

24 godziny z życia porankowca: Michał Figurski, Antyradio

6.15 - ciemno wszędzie, głucho wszędzie.. wiem co będzie, wiem co będzie..

6.25 - ząbki, garderoba, kawka, witaminki. Żona znów mnie ochrzani, że w pośpiechu nie sprzątnąłem wczorajszych szklanek i nie wyrzuciłem śmieci!

6.35 - przepisy są w końcu po to, by je łamać: przejechane dwa czerwone światła, 6 pomarańczowych, 1 podwójna ciągła, 4 razy wymuszone pierwszeństwo, 1 skręt w lewo z prawego pasa /bo lewy zakorkowany/. Razem ze mną mkną na zmianę Pawelec, Skowron & Lazar, Starybrat i ktoś z TokFM. Mandaty niestety płacę sam.

Jak nie zostaje się prezesem

Co zrobić, żeby zostać prezesem regionalnej rozgłośni Polskiego Radia? To proste – wystarczy spełnić niewielkie wymagania formalne – 5 lat pracy, studia wyższe - i wystartować w konkursie. W imię pluralizmu i demokracji stanowiska kierownicze w mediach publicznych są bowiem obsadzane w drodze konkursu, a nie nominacji. Tyle tylko, że bez politycznej nominacji i tak nie ma się żadnych szans.