RadioNewsLetter - Wydanie 336

Numer wysłany 2007-09-25

Drodzy czytelnicy, Czy muszę Wam mówić, co się dzieje w momencie, gdy na wakacje wyjedzie człowiek zajmujący się internetem? Nie? No to teraz Wam powiem. Internet się zawiesza, sypie się i zwyczajnie żyje własnym życiem. Właśnie nasz internetowiec jest na wakacjach. Nie muszę nic więcej mówić. Już tyle razy mówiłam, że wszystko trzeba samemu sobie dłubać.:) Z drugiej strony nie ma co narzekać.. portal działa i możecie sobie tam sami pogrzebać. Miłej lektury. serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Marcin Wojciechowski - Polskie Radio

Prezenter, dziennikarz

Wszystko zaczęło się od starego Grundiga, w którym brzmiał Marek Niedźwiecki. Płakałem, kiedy The Sensual World Kate Bush wypadło z listy, a Oye Mi Canto Glorii Estefan nauczyłem się na pamięć. Wtedy postanowiłem, że będę pracować w Radiu. Uczyłem się rzeczy, które mogły być tam przydatne, resztę ignorowałem. Zainteresowania kierowałem też w tę stronę. To dowód na to, że jeżeli czegoś bardzo chcemy i robimy wszystko by to osiągnąć, udoskonalamy się, uczymy, nie boimy się naiwnych pytań to osiągniemy cel. Nie ma mocnych!

Krótko o płytach: Nightfoxx - Tomorrow

Dwadzieścia lat temu dzięki dwóm przebojom Shattered Dreams i Turn Back The Lock brytyjska grupa Johnny Hates Jazz sprzedała 3 miliony płyt. Obok piosenek grup the Beatles i Toto (Rosanna i Africa) hity Johnny Hates Jazz, są nieustannie obecne w programach setek stacji radiowych na świecie. Ponad 8 milionów odtworzeń. Za tantiemy z emisji piosenek można spokojnie nic nie robić, co najwyżej rozpalać codziennie w kominku rezydencji w Malibu i osuszać butelkę wina z dobrego rocznika.