RadioNewsLetter - Wydanie 345

Numer wysłany 2007-11-28

Drodzy czytelnicy, Obiecałam, że będzie tekst Valerie Geller i jest :). Osobiście wole Jej teksty w oryginale, no ale "jesteśmy w Polsce i ma być po polsku" - tak jedna z uczestniczek pierwszych RCP powiedziała do Cesco, gdy ten nie znał jeszcze języka polskiego i próbował się z Nią porozumieć poprawną angielszczyzną. Wiele się od tego czasu zmieniło, prawda?! zapraszam na stronę i serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Paula Michalik – 4 Pory Roku w Jedynce

Prezenterka. Obecnie wraz z Mao. Czyli Mariuszem Rokosem.

Pół domu w kartonach. Przeprowadzam się, drugi raz w tym roku. W styczniu przyjechałam z Krakowa, po 7-miu latach pracy w RMF FM. Wróciłam do rodzinnej Warszawy i do Jedynki, z której wyjechałam do RMFu w 2000 r. Czy zauważyliście w jak przerażającym tempie mnożą się rzeczy naszych dzieci?... Rozpełzają się po całym domu jak szarańcza nieopanowana. Dobra – tekst trzeba oddać, więc TEN wątek przerywam. Swoją drogą to dlatego, między innymi, nie jestem dziennikarką piszącą, tylko mówiącą. Mówić można – najczęściej – równolegle z wykonywaniem innych czynności.

Prezentuje się: Radio Traffic 97,8 FM Wrocław

Cztery lata przygotowań i wielkiej nadziei. Nie chcieliśmy zrobić kolejnego magnetofonu z powtarzalnymi konkursami i wejściami z puszki. Słuchaliśmy tego, co proponował radiowy rynek we Wrocławiu. Brakowało nam komercyjnej żywej, słonecznej, ale i uważnej do otaczającego nas świata rozgłośni. Wrocław, jako miasto o silnie zauważalnym rozwoju, pozostawał na radiowej skali pełny stacji zsieciowanych, konkurujących w CHR, lub często zmieniających formaty i nazwy.