RadioNewsLetter - Wydanie 352

Numer wysłany 2008-01-30

Drodzy czytelnicy, Widzę, że nie wszyscy jeszcze zdążyli przeczytać artykuły z ubiegłego tygodnia. Ulżymy Wam i tym razem jesteśmy oszczędniejsi w słowach, ale stałe rubryki czekają. W pierwszym wydaniu lutowym RNL będzie wszystko o Liście Albumów Wszech Czasów. Już możecie o tym myśleć, bo nie ma znaczenia, czy to płyta czarna czy kompaktowa. Ma być Wasza wzorcowa i może ich być aż 13! Zapraszam do lektury i serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: David Podhajski - Radio Kolor 103 FM

Jedyny biseksualny szef muzyczny w Polsce, producent orgazmów przy użyciu języka (czyt. prezenter radiowy)

16 lat doświadczeń zawodowych w radiu i tv... STOP! - zastanawiam się po co mam pisać o czymś o czym każdy i tak wie, a jak nie wie, to znaczy, że słabo śledzi radiowe wydarzenia.
Aktualnie reorganizuję muzycznie i programowo jedną z najbardziej elastycznych stacji na rynku, której niektórzy wróżą "agonie albo Eurozet", a która tak naprawdę w bardzo krótkim czasie z dobrze zgranym zespołem jest w stanie udowodnić korporacyjnym hienom, że może przeżyć w dżungli i polować na grubą zwierzynę.

Największe zalety: Jest jedna, która ma zdecydowanie ponadprzeciętną wielkość 😉

Music Non Stop: Digital Sales

Z ogłoszonego przed kilkoma dniami raportu firmy doradczej Deloitte wynika, że płyty CD wcale nie wyjdą z mody. Zdaniem autorów raportu płyty skutecznie wypierane w ostatnich latach przez pliki mp3 mogą znowu wrócić do łask. To bardzo ciekawa teza, zwłaszcza w zestawieniu z innym, równie świeżym raportem podsumowującym sprzedaż plików cyfrowych. Ubiegłoroczna rekordzistka miała 7,3 miliona ściągnięć!!!