RadioNewsLetter - Wydanie 397

Numer wysłany 2009-01-21

Drodzy czytelnicy, Znowu mi się upiekło. Oglądam sobie inauguracje prezydentury Baracka Obamy, wybieram w kanałach jak mi się podoba, bez głosu tłumaczącego każdą sytuację ze studia, bez zbędnych komentarzy, a RNL sam się zrobił. No prawie sam:)) Czekałam na moment Obamy, bo w dniu w którym Go wybrano na prezydenta urodziła się nadzieja. I chociaż to wszystko dzieje się tak daleko wydaje mi się bliższe i bardziej emocjonalne od tego, co widzę w codziennych krajowych newsach. Dobrego tygodnia! serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Darek Ratajczak - Radio 5

Prezenter

Szukałem pracy i zamiast wracać do rodzinnego Szczecina zostałem w Suwałkach - mieście mojej żony. Mimo, że jako nauczyciel powinienem szukać pracy w szkole wiedziałem, że radio to jest coś, co mnie zakręci najbardziej. W radiu zawsze zajmowałem się muzyką, jeździłem na koncerty, robiłem wywiady. Praktycznie od samego początku tworzę w radiu listę przebojów - obecnie POP TOP. Jestem związany z Radiem 5 od 1993 roku.

Głos Niedźwiedzia

Obama! To był dzień. Zaczął się już wczoraj koncertem w Waszyngtonie. HBO podarowało nam odkodowaną transmisję. Niestety z lektorem. Chłopięciem, który gadał jak poplątany. Trzeba mieć odwagę i brak zahamowań, żeby się na coś takiego zgodzić. OK., nie moja sprawa. Cierpiałem, kiedy starał się być zabawny w tłumaczeniu, endżojowałem, kiedy milczał. Dziś też było podniośle i niezwykle podczas zaprzysiężenia Pana Prezydenta.