RadioNewsLetter - Wydanie 404

Numer wysłany 2009-03-18

Drodzy czytelnicy, Czy wierzycie w siłę radia? Czy to co robicie na antenach w swoich stacji było marzeniem Waszego życia? Osobiście wierzę w siłę radia, ale jak słucham to mi coraz częściej ręce opadają... Gdyby opadnięcie miało jednak znacznie większy wymiar to nasze gadanie tutaj straci sens. Nie ma co ukrywać... znamy się przecież tyle lat... serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Marcin Sońta - Planeta FM

Jestem prezenterem programu Poranek XXL. Można mnie usłyszeć od poniedziałku do piątku od 6:30 do 10:00 w Krakowie, Łodzi i Warszawie.
Pierwszą próbkę głosu wysłałem do Radiostacji w czerwcu 2004, na drugim roku studiów. Przyjęli wtedy Tomka Florkiewicza (Radio Zet). Kolejną we wrześniu. Pracę dostał wówczas Radek Nałęcz (Eska Trójmiasto). Dopiero pół roku później - w styczniu 2005 zasiadłem za stołem Radiostacji. Wtedy pierwszy raz w życiu byłem radiu.

Fałsz i prawda a deklaratywność

W komentarzu do moich poprzednich rozważań tomsky wskazał na różnicę pomiędzy słuchalnością faktyczną, a deklarowaną. Jaka jest między nimi różnica? Czy taka, jak w reklamie? Jedno to prawie drugie? I czy prawie robi wielką różnicę? Oczywiście czym innym jest deklarowanie a czym innym faktyczne słuchanie. Ale czy jest to od razu podstawą do podważania badań? Moim zdaniem – niekoniecznie.

Głos Niedźwiedzia

Z Chicago dostalem dziś dwie przesyłki. W jednej Cabaret na CD i DVD, w drugiej... Basia It’s That Girl Again. Wersja japońska, która wyszła tam 11 marca. Na tydzień przed amerykańską premierą, na miesiąc przed polską... Próbną wersję tego albumu znam już od wakacji roku ubiegłego, kiedy Basia przyleciała na kilka dni do Warszawy. Co innego jednak otwierać nową płytę. Pierwszy raz wkładać do odtwarzacza… Bezcenne!