RadioNewsLetter - Wydanie 405

Numer wysłany 2009-03-25

Drodzy czytelnicy, No i mnie dopadło. Każdy wie co... oczywiście przeziębienie. Ale nie dałam się i złożyliśmy kolejny numer RNL, w którym rozpoczynamy cykl "Osiem kobiet". Pierwszą z nich jest Beata Pawlikowska. Zapraszam do lektury i zdrowia życzę! serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Daniel Imieliński - Radio Victoria Między Łodzią a Warszawą

Prezenter. Jestem także odpowiedzialny za tworzenie i produkcję dżingli stacji.

Victoria to moje jedyne, jak na razie, radio. Spędzam tu już czternasty rok. Trafiłem do radia w wyniku zbiegu różnych okoliczności. W sumie nie mogę powiedzieć, że przez przypadek, ale też nie był to wynik zaplanowanej kariery medialnej. Teraz po tych wszystkich latach myślę, że to podświadoma potrzeba tworzenia czegoś niepowtarzalnego.

Okiem outsidera: w obronie grubego słowa

Sprawa wiązanki, co to ją puścił Kamil Durczok już przyschła, niezdrowych sensacji już nie budzi, więc spokojnie można się jej dokładniej przyjrzeć. Poddać może nawet czemuś na kształt analizy i zająć jakieś stanowisko. Wiązankę rozpatrywano wszędzie, gdzie tylko można (i nie można też) w kategoriach supersensacji, a jej autora i wykonawcę zarazem odsądzano od czci i wiary. Bo – jakże śmiał? On, bezsporna telewizoryjna gwiazda?!