RadioNewsLetter - Wydanie 411

Numer wysłany 2009-05-13

Drodzy czytelnicy, W tym odcinku RNL mamy debiutującego nowelistę. Proszę zajrzeć do Wizytówki... i to co tam znajdziecie jest już po dużych skrótach. Ale tak to jest, gdy ma się bogate życie radiowe tak jak DJ Cinek :) Mnie takie opowieści cieszą i wkrótce zaproponujemy nową rubrykę wspomnieniową. Poszukamy też radiowców, którzy odeszli z naszej branży, ale zaczynali właśnie w radiu... jak znacie miejsca pobytu takich osób prześlijcie proszę kontakty do naszej redakcji. Życzę dobrej lektury i serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Marcin Cinek Marzec, Radio eR

Szef muzyczny. Właściwie: zdalny szef muzyczny. Z uwagi na różnorakie radiowe i pozaradiowe zajęcia, większość pracy wykonuję z domu. W domu i w samochodzie słucham, w domu programuję, z domu (przeważnie) wysyłam i ładuję. Poza radiem radiem, udzielam się w zakładzie pracy chronionej Radio Arts, gdzie zajmuję się pomocą znękanym ciężką sytuacją ekonomiczną stacjom radiowym. Oferuję bardzo dobry i bardzo tani sprzęt oraz rozwiązuję nadesłane przez społeczeństwo zagadki związane z AudioVaultem tudzież MusicMasterem. W skrócie: palę gibony, telefony odbieram, joł.

Okiem outsidera: słówka

Co się dzieje – każdy widzi. I słyszy też. Jakiej dziedziny dnia naszego powszedniego by nie dotknąć – zadyma goni zadymę i zadymą pogania. Odnieść można wrażenie, że nadal żyjemy w schyłkowej jaruzelszczyźnie, a 4 czerwca 1989 roku w ogóle nie było. Mało obeznany z naszymi realiami i historią obcokrajowiec, rzucony nagle w sam środek kraju naszych przodków i dzieci, poczułby się jak w czeskim filmie.