RadioNewsLetter - Wydanie 415

Numer wysłany 2009-06-17

Drodzy czytelnicy, Czy wiecie, co zajmuje mi najwięcej czasu przy tworzeniu RNL? Nie zgadniecie... rubryka "Raporty stacji". Każdy przesyła w innym formacie i za każdym razem, gdy przenoszę raport do Worda mówię sobie "za tydzień już nie będę robiła tej rubryki"... tak sobie mówię:) Za tydzień będzie nowa rubryka "Muzyczny panel RNL". zapraszam do lektury i serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Basia Golas - Radio Opole

Dziennikarz, prezenter, realizator i wydawca własnego programu

Do radia trafiłam na początku studiów. Najpierw do ledwo rodzącego się Radia Kampus (kto jeszcze pamięta tamte zamierzchłe czasy..?!), bo jak zwykle ciągnęło mnie do nowego, żeby sprawdzić ten nowy twór i sprawdzić siebie. Chwilę potem znalazłam się w Radiu Tok FM. Bo coś potrafiłam, bo potrzebni byli ludzie do nowego pasma. Spodobało mi się i zostałam. Czyli ja też musiałam się spodobać..

Okiem outsidera: małe podsumowanie

Na naszych oczach każdego dnia dzieje się historia. Składają się na nią mniej lub bardziej ważne wydarzenia. Na niektóre mamy bezpośredni wpływ, inne wpływają na nasze losy. To oczywiste, choć chyba nie wszyscy do końca sobie z tego zdają sprawę, a jeśli nawet - to udają, że tego nie widzą. Skąd się mię nagle filozofawaniem odbija? Ano spojrzałem sobie bardziej niż zwykle dokładnie na wydarzenia dni ostatnich.

Music Non Stop: Pitbull

Nie wiem, jak pozostałe wytwórnie, ale Positiva należąca do EMI ma już hit tegorocznego lata. Jego autorem jest Armando Christian Rafael Pérez, znany jako Pitbull. Dwa lata temu ten amerykański raper szalał na playlistach stacji radiowych i telewizyjnych wspólnie z Lil Jonem w kompozycji The Anthem. Tym razem jego bronią jest I Know You Want Me (Calle Ocho), będące wysoce chwytliwą mieszanką reggaeton z bitem 4/4.