RadioNewsLetter - Wydanie 446

Numer wysłany 2010-02-03

Drodzy czytelnicy, W naszej leśniczówce mamy jeszcze prąd i wodę, ale nie dojeżdżają już śmieciarze, listonosz i pan z chlebem. Jutro ma sypać śnieg. Jeżeli za tydzień RNL nie ukaże się na czas to znaczy, że inne luksusy też się nam skończyły. serdecznie pozdrawiam alina

Świat według njusrumu...

Wszyscy są zaskoczeni. Albo zaskoczonych udają. Że Donald Tusk jednak nie lubi żyrandoli. Osobiście byłem przekonany, że facet po przejściach i z polityczną przeszłością powalczy ze zwycięzcą sprzed pięciu lat. Rewanże ludzka rzecz, szczególnie, że tym razem nie powinno być wstydu. Premier zdecydował inaczej, bo albo wie coś, o czym nie wiemy my, albo rzeczywiście prezydent jak malowany to nie jest coś, co go kręci.

Music Non Stop: On A Mission

Przyznam, że przeglądałem z przyjemnością ostatnie „Raporty Stacji” widząc Fireflies na rotacjach. Znowu zrodziło się w mojej głowie pytanie, dlaczego niektórzy tak długo zwlekają z dodaniem nowości? Pisałem na łamach RNL jakiś czas temu o tym, że osiem lat wstecz na radio jako źródło nowej muzyki wskazywało aż 62 proc. respondentów. Ciekawe, jak te procenty zmieniły się na korzyść internetu.

Muzyczny typ RNL: Timberlake/Morris - Hallelujah [Haiti telethon]

Nie jestem osobą od pisania o muzyce, ale tak jak każdy, od czasu do czasu jestem oczarowany czymś, co usłyszę. Tym razem było to koncertowe wykonanie 'byłego chłopca z boys bandu' i 'syna gwiazdy muzyki country'. Fantastyczna muzyka jest fantastyczną muzyką, niezależnie przez kogo jest wykonana i z jakiej okazji. I nawet jeżeli utwór uległ pewnej 'wulgaryzacji' poprzez używanie go przez zwycięzców programu typu X-factor... wciąż pozostanie fantastycznym utworem.