RadioNewsLetter - Wydanie 470

Numer wysłany 2010-09-30

Drodzy czytelnicy, Ten tydzień w naszej branży należy do Radia Zet. Stacja obchodzi 20 urodziny! Taka rocznica to okazja do podsumowań, wspomnień byłych pracowników, przypominania kultowych audycji i magicznych momentów przed mikrofonem. Jest się czym pochwalić, bo osiągnięć było sporo. Szkoda tylko, że w oficjalnej informacji o historii stacji nie uwzględniono ostatniego szefa, Roberta Kozyry. Nie żeby mu zrobić laurkę, ale tak zwyczajnie zaznaczyć, że tam był i przez ponad 14 lat zarządzał tym radiem. Życzymy koleżankom i kolegom wiele sukcesów! serdecznie pozdrawiam alina

24 godziny z życia porankowca: Rafał Chirowski, Złote Przeboje

Mam dobę do doby nie podobną, więc wyciągnąłem po jednej godzinie z ostatnich kilku lat. Tzn. te najciekawsze, bo tych nieciekawych to niepamiętasie. Zatem:

5.00. – 6.00. Właściwie zaczęło się dziesięć minut wcześniej od Big Time Petera Gabriela. To taki budzik, który rekompensuje trochę fakt, że nigdy nie pamiętam co mi się śniło. A tak zakładam, że były to rzeczy równie barwne, co w tym teledysku. No dobra wstaję. Czyli przechodzę nad śpiącą żoną i… chwilę się waham, bo żona kusi… niestety za mało czasu na to, na co musiałbym tu spuścić kołdrę milczenia, więc jestem już pod prysznicem. Zimnym. Oczywiście seria niekontrolowanych parsknięć, rżeń i pohukiwań budzi młodsze dziecię.