RadioNewsLetter - Wydanie 474

Numer wysłany 2010-10-28

Drodzy czytelnicy, Ponowie szykuje się dłuższy week-end, a zatem nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wszystkim dobrej pogody i bezpiecznych podróży. Jak się dobrze ułoży to następny RNL ukaże się jak zwykle, czyli we środę.. lub we czwartek w nocy. Tak się trochę przeciągamy i różnie to wypada. serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Rafał Witkowski - Radio Kolor

Redaktor muzyczny, prezenter
1997-2002: Radio Konin - zaczęło się od nocnych dyżurów, potem wieczorna i nowatorska jak na tamte czasy audycja autorska pt."Joker" przez ładnych parę lat, dodatkowo praca jako prezenter popołudniowy, przedpołudniowy i poranny oraz produkcja.
2003: Radio Eska Śląsk - prezenter popołudniowy oraz wieczorny (do dziś pamiętam czasy "Gorącej 20'tki" i "Impreski")
2005-2007: Radio RMI FM Poznań - prezenter popołudniowy a później poranny.
2007- 2010: Radio Kolor - prezenter poranny, popołudniowy i wieczorny, redaktor muzyczny

Wiele lat szliśmy razem - Małgorzata Kościelniak i RMF FM

Te literki już przyrosły do mojego nazwiska nawet jeśli występowałam w innym charakterze - na przykład na koncertach jazzowych czy na promocji swojej książki. Zawsze komuś się wyrwało - Gosia Kościelniak z RMF FM:)

Kochałam to radio. Przedpołudnia ze słuchaczami, kawa z przyjaciółmi, rozmów tysiące, żarty i ten luz profesjonalizmu. Spokój otwierania mikrofonu w każdej sytuacji - czy śmiesznej, czy czasem niestety w ciężkich momentach, kiedy trzeba było zachować chłodny rozsądek, a na świecie wrzało.

Tfardy Cókierek

Madonna zamierza otworzyć sieć klubów fitness pod nazwą “Hard Candy” czyli Landryna. Fani Materialnej Dziewczyny będą mogli teraz słuchać wokalistki zrzucając tkankę tłuszczową i powiększając masę mięśniową. Niejaki Mark Mastrov, szef firmy New Evolution Ventures zajmującej się realizacją projektu twierdzi, że kluby będą swym wyglądem odzwierciedlać wizję Madonny i jej wysokie standardy. Będą odbiciem stylu gwiazdy w każdym calu i centymetrze.

Prawie jak w kinie...

Jedną z ciekawszych soundtrackowych premier jesieni jest ścieżka dźwiękowa filmu Olivera Stone' a Wall Street: Money Never Sleeps. Obrazu nawiązującego do pierwszego Wall Street, które Stone zrealizował w 1987 roku.
W 1987 roku muzyka do Wall Street była dziełem Stewarta Copelanda. I została później wydana na jednej płycie razem z utworami z filmu Talk Radio. Ale Stone już wtedy wykorzystał w filmie pojedyncze utwory Briana Eno i Davida Byrne'a.