RadioNewsLetter - Wydanie 484

Numer wysłany 2011-01-27

Drodzy czytelnicy, Skoro radio chce być na wizji to tym razem będzie o telewizji:) A poza tym to jak zwykle i po staremu. Tematy niby leżą na ulicy, ale jakoś o te radiowe się o nie potykam. Może ktoś z Was otarł się o coś ciekawego.. polecam się pamięci. serdecznie pozdrawiam alina

Głos Niedźwiedzia

Dwadzieścia siedem i pół roku. Czy to dobry czas, żeby zakończyć życie? Głupie pytanie… Nie ma dobrego czasu, żeby odejść. Młodym ludziom zawsze się wydaje, że są nieśmiertelni. Jak to? Ja mam zginąć? Filipowi w 25 urodziny 3 lata temu potrzebne było 8 minut. Tak pokazał Jego zegarek. Osiem minut i po człowieku. To miała być jedna trzecia życia… Był genialnym nurkiem. Nie ma genialnych nurków. Jest szarżowanie, brawura. Mnie nic się nie może stać.

Śnieg i Elton na okładce

W Waszyngtonie koniec świata. Obfite opady kryształków lodu o kształtach głównie sześcioramiennych gwiazdek, łączących się w płatki. Zgadliście. Sypie śnieg, a śnieg w stolicy oznacza kataklizm porównywalny do tsunami w Indonezji albo trzęsienia ziemi w na Haiti. Władze stolicy USA zakładają z góry, że tu śnieg nie pada i co roku słychać tę samą śpiewkę: oh shit, a jednak pada. Prezydent Obama spędził dziś ponad godzinę w korku ulicznym i nie mógł się dostać do Białego Domu, a był w potrzebie (dużej i małej). Posiadacze samochodów o napędzie na cztery koła to w tej chwili królowie szos. Patrzą z politowaniem na resztę biedaków, która albo nie może ruszyć z miejsca, albo kręci się w kółko albo jedzie zigzakiem.