RadioNewsLetter - Wydanie 496

Numer wysłany 2011-04-28

Drodzy czytelnicy... ... Ci z Was, którzy nie mają prawie dwóch tygodni laby, a pracują i się podwójnie mocują, żeby inni mogli odpoczywać. Z małym opóźnieniem wpadamy do Waszych skrzynek, bo to jest numer "podwójny"... czyli też sobie bierzemy wolne i będziemy leżeć na zielonej już trawie. Piotr Zbroziński opisuje wizytę na NAB w Las Vegas i jest w Jego relacji optymistyczne zdanie "radio żyje i ma się dobrze". Sprawdźcie sami:) Udanego długiego week-endu. serdecznie pozdrawiam alina

Świat według njusrumu...

Kiedy szaleństwo wyprzedza w nas rozum powinno się zejść ludziom z drogi. Ale do tego potrzeba wstydu, odwagi i odrobiny samokontroli. Inaczej stajemy się pośmiewiskiem. Pół biedy kiedy to z nas się śmieją, gorzej kiedy nasze zachowanie wystawia na szyderstwo innych. Mistrzów obciachu jest w naszym życiu społecznym wielu, ale poseł Macierewicz i mecenas Rogalski przejdą do historii jako jednostki wybitne.

Music Non Stop: O wszystkim i o niczym

Święta, święta i po świętach, a ja w tym roku miałem wyjątkowe Święto, w Wielką Sobotę na świat przyszedł mój syn. Pewnie trudno w to uwierzyć, ale ma już swoje ulubione radio. Ba, nawet ma ich kilka. Przez 9 miesięcy słuchał głównie RMF Classic, Radia PIN i Chilli Zet. Sadził niezłe kopniaki, gdy mu się podobało to, co słyszał będąc w brzuchu mamy. Ciekaw jestem, która ze stacji zwycięży po wydostaniu się przez niego na powierzchnię.

PKP….czyli Pięknie K…a Pięknie

Jak za starych dobrych czasów. Pewnie wielu z Was miało okazję skosztować kolejki wąskotorowej: Żnin, Wenecja, Biskupin, Gąsawa… Kolejka wąskotorowa to także atrakcja turystyczna dla miłośników małej lokomotywki. Ostatnio jechałem takim zabytkiem. Snuje się to między Żninem a Gąsawą z zawrotną prędkością 20k/h, a ty czujesz się jak wielkolud w wesołym miasteczku dosiadający karuzeli dla dzieci. Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że jechałem na próbę zespołu Ptaky. Trasa Bydgoszcz Główny - Gdańsk Główny.