RadioNewsLetter - Wydanie 503

Numer wysłany 2011-06-30

Drodzy czytelnicy, Nigdy tam nie wchodziłam, ale ponieważ kilku znajomych szuka pracy zajrzałam w Internecie, do działu media. Oczywiście w dziale gazeta-praca. Where else ;) Potrzebują przeważnie sprzedających usługi, wiadomo, tacy się zawsze przydadzą, ale… było tam jedno ogłoszenie brzmiące następująco: zatrudnimy osoby do prowadzenia audycji radiowych. Prześlij CV i głos (mp3). Radio AM! A my tu rozważamy, czy w 2020 roku radio będzie wciąż istniało. Radio rules! Serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Arkadiusz Jażdżejewski - Radio Weekend

Szef anteny, reporter
Skąd się wziąłem w radiu? Ja chyba po prostu nie mogłem skończyć inaczej:) Mam nawet na to pewne dowody i nie zawaham ich się odtworzyć. Wszystko jest nagrane na prawdziwych taśmach magnetofonowych:) To przede wszystkim zapisy z czasów wczesnej podstawówki, kiedy "bawiłem się w radio" :). Ale jest też jedno szczególne nagranie świadczące o tym, że tak naprawdę cała ta moja przygoda z mikrofonem, magnetofonem i radiem mogła zacząć się właśnie wtedy, około roku 1985 roku.

Czy przeszkadza ci szum w mojej głowie?

Frontman grupy Aerosmith, Steven Tyler idąc śladami Keitha Richardsa i Patti Smith popełnił autobiografię “Does the Noise in My Head Bother You?. Richards i Smith otrzymali wysokie noty za swoje autobiograficzne dokonania. Dzieło Tylera oceniono znacznie niżej aczkolwiek nie brakuje w tej książce różnych smaków i smaczków. Przede wszystkim należą się autorowi słowa uznania za to, że mimo ciągłego bycia na “haju” udało mu się coś niecoś zapamiętać.