RadioNewsLetter - Wydanie 517

Numer wysłany 2011-11-10

Drodzy czytelnicy, Dwa dni temu w holenderskim telewizyjnym programie "Pauw en Witteman" gośćmi były trzy zagraniczne korespondentki (jeszcze bez odznaczeń królewskich za zasługi:)). Korespondentki z Grecji, Niemiec i Włoch zapytane o przyszłość Europy powiedziały zgodnie, że wszystko wskazuje na to, że "Europa się wkrótce rozpadnie". Z tą przepowiednią zostawiam Was na długi week-end życząc pogody i słońca! serdecznie pozdrawiam alina

Wizytówka: Bogna Jurek - Radio Gra

Funkcja: p.o. szefa anteny, wydawca, serwisant, prezenter, dziennikarz, opiekuje się bydgoską stroną portalu gra.fm, kreacja eventów, promocja radia, czyli wszystko w zależności od potrzeby.

Nie pamiętam kiedy pierwszy raz pomyślałam: będę radiowcem, chyba było to baaaaaaaaaaardzo dawno temu 🙂 Przygodę z radiem rozpoczęłam tuż po liceum w Radiu Nakło. Pewnego dnia zapukałam do redakcji i powiedziałam - "jestem Bogna i chcę sprawdzić się w radiu" (dziś, kiedy zgłasza się do nas młody człowiek i chce "spróbować" radia, daję mu szansę). Wciągnęło mnie bez reszty.

Czy Gaga uratuje Amerykę?

Opadają liście, jest deszczowo i mgliście, republikańscy kandydaci na prezydenta USA opluwają się nawzajem w nadziei, że ci najbardziej opluci odpadną, lekarz Michaela Jacksona został uznany winnym spowodowania śmierci króla pop i mieliśmy w środę pierwszy w historii Ameryki ogólnokrajowy test krajowego ostrzegania. Pozwolicie, że skupię uwagę na teście, bo dotyczy on wszystkich stacji radiowych i telewizyjnych w USA.

Świat według njusmru...

Ciekawy konkurs. Kto jest lepszym listokletą w PiS? Prezes zdolności epistolograficzne przejawiał już w czasach sprzed prawa i sprzed sprawiedliwości. Świecką tradycją w Porozumieniu Centrum było, że Kaczyński pisał, a wyznawcy mieli obowiązek spijać atrament z papeterii szefa. Współcześnie wiceprezes Ziobro uwierzył, że tylko szelest jego pióra może konkurować z hukiem trąb jerychońskich. Wysłał. A Żoliborz, inaczej niż Jerycho, stoi jak stał.