RadioNewsLetter - Wydanie 518

Numer wysłany 2011-11-17

Drodzy czytelnicy, Nie tylko rozleniwiły nas te długie week-endy, ale wybiły z tzw. rytmu. Niby dopiero niedziela, a tu już czwartek i to nie tłusty:) I tylko patrzeć, jak znowu będziemy sobie składać życzenia świąteczno-noworoczne. Na anteny powrócą nastrojowe piosenki i dobiegnie końca 2011 rok. Kto by pomyślał, że zleci tak szybko. Zapraszam do lektury i serdecznie pozdrawiam alina

24 godziny z życia porankowca: Jan Bajorek - Planeta FM

„– Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia(…)”
Zawsze uważałem, że ten słynny dialog z „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?” oddaje najlepiej 24 godziny z życia każdego „porankowca” i tak bardzo się nie pomyliłem…bo kto normalny wstaje o 4:50? Wstaje to może za dużo powiedziane, o 4:50 to ten mały, wredny, plastikowy, łatwo wyślizgujący się z ręki wstręciuch dzwoni po raz pierwszy. Potem są dwie drzemki po 10 minut i kilka prób wydłużenia jej poprzez usilne włączanie i wyłącznie lampki nocnej.

Radio 2020: Jacek Fudała

Jacek Fudała jest selektorowcem, radiowcem, człowiekiem telewizji, specem od muzyki. Pracował w Esce, RMF, RMF Maxxx, 4Fun TV i w Universalu. Kiedyś zapytałem go, czy nie wolałby mieć spokojniejszej, bardziej stabilnej pracy, np. być lekarzem lub prawnikiem. Jacek od razu odpowiedział, że największą przyjemność sprawia mu praca z muzyką i nigdy nie oddałby tego za siedzenie cały dzień za biurkiem. Czasami nie jest łatwo realizować taką pasje, ale trzymam kciuki za Jacka, bo za pewne jeszcze wiele razy nas zaskoczy.

Krótko o singlu: Edward Sharpe & The Magnetic Zeros - Home

Już ponad półtora roku ten utwór wisi na youtube, a dwa lata temu Sonic proponował wam inne ich nagrania do grania. Jednak to gwizdanie w ‘Home’ dopadło mnie dopiero końcem października i nie puszcza. Jeżeli nie zauważyliście tej wesołej piosenki to koniecznie posłuchajcie. Bardzo optymistyczna, absolutnie nie skłaniająca do myślenia o tym, że za miesiąc będziemy wysłać listy do Gwiazdora.